+420 518 614 311 metall@metallkyjov.cz

Fotovoltaické elektrárny na klíč

Pro města, obce, firmy, bytové a rodinné domy.

Realizujeme fotovoltaické elektrárny již od roku 2008. Pro instalace využíváme zařízení od značek Solax, NORD, jsme i obchodní a servisní partner značky FRONIUS.
Postaráme se o získání státní dotace pro rodinný dům, bytový dům, firmu, obci nebo město.
Zajistíme veškeré revize, montáže i servis fotovoltaiky včetně připojení do distribuční sítě.
Poradenství ohledně FVE a návrh řešení je součástí naší realizace.

Střídače: návrh dle typu instalace

Společnost SolaX Power vyrábí již od roku 2013 hybridní střídače a nyní přichází s nejdokonalejší verzí G4 na trh. Ta nahrazuje extrémně úspěšnou třetí generaci X-Hybrid střídačů. Očekávaný X-Hybrid 4. generace nabízí velký teplotní rozsah, odolnost vůči nepříznivým vlivům, super přelívací asymetrii, vysoce rychlé nabíjení, instalaci do 30 min bez nutnosti připojení do sítě či soláru a mnoho dalších benefitů.

E

Technický list ke stažení

Bateriové úložiště: TRIPLE POWER T58 od výrobce Solax

TRIPLE POWER jsou HV baterie s životností až 6000 cyklů a velice zajímavým modulárním systémem rozšíření pracovního výkonu. TRIPLE Power baterie je možno rozšířit díky Master BMS Box až na sestavu čtyř baterií. Tato sestava o čtyřech bateriových modulech může dosáhnout až celkových 46 kWh.

E

Až 6 kw nabití/vybití

E

Technický list ke stažení

T58 Master, T58 Slave
Nejnovější výkonová řada s kapacitou 5,8 kWh v technologii LFP je dalším doplňkem baterií. Triple Power s výbornými vlastnostmi a škálovatelnosti do 23,2 kWh. Oproti předchozích variant zde objednáte Master-baterku včetně BMS jednotky a Slave-baterky zvlášť. Zde neřešíte BMS zvlášť.

E

Montáž na podlahu a na zeď

E

Nejbezpečnější LiFePO4 technologie

E
Originální řešení výrobce Solax
E

Záruka výrobce na baterie na 10 let

E

TÜV Süd certifikace

E

Včetně setů originální kabeláže

E

Jednoduchá instalace

E

Moderní design

E

Podporuje vzdálenou aktualizaci

Fotovoltaické panely

Monokrystalické a polykrystalické křemíkové fotovoltaické moduly výrobce Suntech Power.

SUNTECH POWER jako přední výrobce fotovoltaických solárních článků na světě, se zabývá výzkumem, vývojem a výrobou solárních článků a modulů z krystalického křemíku. Byla založena v roce 2001 a své prodejní plochy má rozšířené ve více než 80 zemích a regionech světa. SUNTECH POWER prohlubuje výzkum a vyvíjí nové technologie. Zaměstnává více než 200 lidí v oddělení výzkumu. Společnost Suntech dodržuje svůj původní záměr věnovat všechno své úsilí osvětlení každé části světa s použitím nejčistší a nejbohatší energie z přírody – Slunce.

Výrobní kapacita FV modulů je větší než 3 GW, společnost je zařazena mezi nejvýznamnější výrobce na světě v seznamu Blomberg Tier 1 . Moduly Suntech jsou kryty německou pojišťovnou Munich RE.

V tuto chvíli nabízíme výhradně bifaciální fotovoltaické panely, které mají až o 25% vyšší účinnost než klasické fotovoltaické panely. Jedná se o oboustranné panely, které využívají i odrazové světlo ze spodní strany. Lepší výkon při zastínění – větší plocha panelu znamená vyšší výkon při zastínění, protože stín postihne menší část plochy panelu. Zároveň větší plocha znamená vyšší výkon při neoptimálních světelných podmínkách (oblačnost).

E

Technický list ke stažení

Provozovna společnosti

METALL Kyjov, spol. s.r.o.

Riegrova 926
697 01 Kyjov
Česká republika

Kontakt

metall@metallkyjov.cz

+420 518 614 311

Ozvěte se nám