+420 518 614 311 metall@metallkyjov.cz

Kotle, tepelná čerpadla a kotelny na klíč

Jsme servisním a obchodním partnerem Viessmann, Bosch, Junkers.

Provádíme dodávky a montáže kotelen pro rodinné domy, činžovní domy, průmyslové provozy.

Nabízíme elektrokotle, kondenzační kotle, atmosférické kotle, tepelná čerpadla včetně kompletní regulace systému.

Součástí dodávky jsou všechny potřebné revize i zaškolení obsluhy kotlů a regulačního systému našimi techniky.

Bosch

Kotle

E

Kompaktní plynové kondenzační kotle jsou vhodné zejména pro použití v novostavbách a malých bytech.

E

Kondenzační plynové kotle jsou k dispozici i ve větších rozměrech. Ty se používají především v budovách s vysokou potřebou tepla. Obvykle se jedná o bytové domy, veřejné a komerční budovy. Díky funkci kaskády lze rychle propojit několik zařízení do jednoho celku a i v této oblasti spolehlivě vytápět.

E

Pro menší i velké byty, rodinné domy, ale i velká sídla.

E

Vybrat si můžete z následující nabídky: moderní a úsporné kondenzační plynové kotle v závěsném či stacionárním provedení, ekologické elektrokotle.

Kondenzační kotle – Závěsné

Plynové kondenzační kotle Vitodens vhodné pro každou domácnost

Produktová řada Viessmann Vitodens kombinuje výhody osvědčeného plynového vytápění s nejnovější kondenzační technikou. Je také vysoce energeticky účinná. Z dlouhodobého hlediska tak nejen snižuje náklady na energie, ale je také přínosem pro životní prostředí.

Plynové vytápění Vitodens se vyznačuje také uživatelsky přívětivým designem a snadnou obsluhou. Díky tomu modely nabízejí výjimečný komfort pro vytápění místností a ohřev TV – a to nejen pro současnost. Topné systém Vitodens od společnosti Viessmann vám zajistí dobrou připravenost i na budoucí požadavky.

Více informací >

Kondenzační kotle – Stacionární

Plynové kondenzační kotle Viessmann Vitocrossal

Vedle kotlů pro rodinné domy zahrnuje produktová řada Vitocrossal také kotle střední velikosti s vyšším výkonem.

Skupina výrobků Viessmann Vitocrossal se vyznačuje mimořádnou účinností a minimálními emisemi škodlivin díky použití nejmodernější kondenzační techniky.

Kondenzační technologie je nejvýhodnější tam, kde jsou teploty topného systému nízké.

Díky tomu jsou plynové kondenzační kotle vhodné zejména pro novostavby. Vyplatí se je však instalovat i v rámci rozsáhlého projektu modernizace

Využitím této moderní technologie vytápění, která využívá skryté teplo ve spalinách, je možné snížit náklady na vytápění až o 30 %.

Více informací >

Elektrokotle

Elektrické kotle můžete napojit na systém ústředního vytápění, který se skládá z radiátorů nebo teplovodního podlahového vytápění. Jsou konstruovány většinou jako závěsné, přičemž rozeznáváme dva typy, a to Přímotopné a Akumulační.

Největší nevýhodou elektrických kotlů je cena elektřiny. V jejich případě je však částečně kompenzována nízkou cenou samotného kotle a nízkou cenou a jednoduchostí jeho instalace.

Účinnost přeměny elektřiny na teplo v jejich případě přesahuje 99%.

Jejich obsluha je komfortní a umožní vám využít například i úspornou ekvitermní regulaci, která bude regulovat výkon kotle na základě vnější teploty.

Více informací >

Tepelná čerpadla

E

Tepelná čerpadla jsou první volbou pro ty, kteří chtějí snížit své účty za vytápění a vyrábět teplo ekologičtějším způsobem.

E

Koneckonců životní prostředí poskytuje vytápění tepelným čerpadlem neomezený a bezplatný přísun potřebné energie. Tento plnohodnotný topný systém potřebuje pro pohon a čerpadlo jen velmi málo energie, aby bylo možné tuto energii využít.

E

Tepelné čerpadlo pracuje nezávisle na fosilních palivech a aktivně přispívá ke snižování emisí CO2 a ochraně klimatu.

Tepelná čerpadla vzduch/voda

Spolehlivá, kompaktní a šetrnější k životnímu prostředí než kdykoli předtím – nová inovativní technika tepelných čerpadel Viessmann využívá energii prostředí pro vytápění a chlazení obzvlášť efektivně.

S průtokovou teplotou až 70 °C bylo čerpadlo Vitocal 150-A vyvinuto speciálně pro modernizační projekty.

Stávající radiátory lze používat i nadále.

Podlahové vytápění není nezbytné.

Vysoká energetická účinnost, pohodlné ovládání prostřednictvím aplikace, udržitelný provoz a atraktivní design – to vše jsou přesvědčivé vlastnosti.

Více informací >

Provozovna společnosti

METALL Kyjov, spol. s.r.o.

Riegrova 926
697 01 Kyjov
Česká republika

Kontakt

metall@metallkyjov.cz

+420 518 614 311

Ozvěte se nám